Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

21 wrzesień 2018

Komunikat przedsezonowy Środowiskowej Basket Ligi

W związku z dopiero zakończonymi rozgrywkami Letniej Basket Ligi potwierdzenia przyznanych licencji na nowy sezon Środowiskowej Basket Ligi 2018/2019 wszystkich klas rozgrywkowych (1, 2, 3. i 4. dywizja oraz Maxibasketball 35+ i Maxibasketball 45+) oraz szczegóły dotyczące spotkania kapitanów prześlemy do soboty, 22 września. Przepraszamy za niedogodności! Przy tej okazji następuje przedłużenie przyjmowania zgłoszeń do 28 września!

Zespoły można zgłaszać do rozgrywek oraz korygować składy już zgłoszonych ekip do 28 września! Po tym terminie będzie możliwość dołączenia już tylko do 4. dywizji do grupy C. Zebranie kapitanów zakwalifikowanych drużyn odbędzie się we wtorek, 2 października w Sopocie. O szczegółach spotkania tak, jak i o przyznanych licencjach zespoły zostaną poinformowane drogą mailową w dniu 22 września.

Na otwarcie sezonu w poniedziałek, 1 października o godz. 20.00 czeka nas mecz o Superpuchar Środowiskowej Basket Ligi! W szranki staną mistrz ligi Demolka Gdańsk oraz zdobywca Pucharu Ligi Basket Cup zespół Wu Team Gdańsk!

Natomiast mecze ligowe wystartują od 8 października!

źródło: PMEDIA

Pokaż wiadomości

Reklama: